Най-големите подигравки с Арсенал в социалните мрежи след 10:2 от Байерн (СНИМКИ)

Снимка: Guliver/GettyImages

2589 0

Тимът на Арсенал бе буквално размазан в двата мача от 1/8-финалите на Шампионска лига с Байерн (Мюнхен).

В първата среща на "Алианц Арена" немският шампион бе пълен доминатор, докато попадението на "топчиите" падна с доста късмет, след като Мануел Нойер спаси дузпата на Алексис Санчес, но кълбото се върна в чилийския нападател, който при втория опит не сгреши. Това обаче не помогна особено на гостите, които загубиха катастрофално с 5:1.

Вчера двата тима се изправиха в реванша на "Емирейтс", където "артилеристите" започнаха силно, поведоха с 1:0 още в 20', но не успяха да стигнат до втори гол преди почивката. След 15-минутната пауза играта на Арсенал отново рухна, капитанът им Лоран Косчелни бе изгонен и така те претърпяха второ поредно и общо трето поражение в историята си от баварците с 5:1.

Още подигравки с тима на Арсен Венгер може да видите в галерията на Sportlive.bg.