Ювентус прегази Сасуоло и отново върна напрежението върху Наполи (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

1230 0

Италианският шампион Ювентус спечели с убедителното 7:0 домакинството си над Сасуоло в мач от 23-я кръг на Серия А.

С тази победа "старата госпожа" отново изпревари на върха Наполи, като за момента "черно-белите" са с 59 точки, а неаполитанци имат 57, но и мач по-малко. Сасуоло пък се намира на 15-та позиция с 22 пункта.

Алекс Сандро даде тон на головото шоу с попадение 9' след старта на срещата.

В рамките само на три минути - между 24' и 27' Сами Кедира заби две попадения във вратата на гостите, а до края на първата част и Миралем Пянич се разписа. След почивката натискът на домакините продължи и това доведе до нови три гола, като и трите бяха дело на Гонсало Игуаин - 63', 74' и 83'