Вижте най-бързия гол на Евро 2016! (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/ Getty Images

2626 0

Роберт Левандовски бе почти незабележим до момента на Евро 2016, но избухна във втората минута на четвъртфиналния сблъсък между Полша и Португалия. Нападателят на Байерн реализира най-бързото попадение на турнира във Франция - след само 100 секунди игра.

НА ЖИВО: ПОЛША СРЕЩУ ПОРТУГАЛИЯ НА ЕВРО 2016

Това е и второто най-бързо попадение в историята на европейски първенства, като отстъпва единствено на гола на Дмитри Кириченко от Русия срещу Гърция на Евро 2004, когато "сборная" печели с 2:1 срещу бъдещия шампион.

На Евро 2016 видяхме и друго изумително бързо попадение - на Роби Брейди срещу Франция, но в крайна сметка Ейре отстъпи с 1:2 на осминафиналите срещу домакина на турнира. Голът на Брейди обаче остава в историята като реализиран от най-бързата дузпа.

Вижте гола на Левандовски - негов първи на Евро 2016 - с който Полша поведе на четвъртфинала срещу Португалия: