Славия не допусна изненада срещу Витоша

Снимка: Официален сайт на Левски

730 0

Славия победи с 4:0 Витоша (Бистрица) и се изкачи на седмо място в Първа лига

Домакините видимо бяха по-добрият отбор на терена и поведоха в 37-та минута, когато Иван Минчев центрира от корнер, а младежкият национал Андреа Христов вкара с глава за 1:0.

След като не успя да се разпише на два пъти, Димитров се възползва от третия си шанс и вкара за 2:0 в 67-та минута, когато беше изведен сам срещу вратаря от Галин Иванов.

За 3:0 точен на празна врата в 84-та минута беше Емил Мартинов. Наско Милев пък оформи крайния резултат от пряк свободен удар в третата минута на добавеното време.