Славия не допусна изненада и продължава напред за Купата

Снимка: Официален сайт на Левски

922 0

За разлика от Черно море и Верея, Славия не допусна изненада и се класира на 1/8-финалите в турнира за Купата на България. "Белите" спечелиха с 2:0 гостуването на втородивизионния Черноморец в Балчик.

Калоян Кръстев даде преднина на гостите от София в 12-ата минута. В 49-ата Цветан Илиев от състава на Георги Иванов - Геша стреля от воле фронтално срещу вратата, но топката мина покрай дясната греда в аут. В 88-ата минута Галин Иванов излезе сам срещу вратаря на домакините Християн Христов, който съумя да избие в корнер.

Все пак столичани отбелязаха и втори гол, Ивайло Димитров, получи подаване от Наско Милев и с удар по диагонал реализира поредното си попадение този сезон - 0:2.