Шотландия с минимална победа над Люксембург в навечерието на Европейското първенство по футбол

931 0

Участникът на Европейското първенство по футбол Шотландия победи с минималното 1:0 Люксембург в приятелски мач, който се изигра 5 дена преди старта на шампионата на Стария континент!

Въпреки че имаше тотално надмощие в мача и дори игра 60 минути с човек повече на терена, Шотландия успя да вкара само един гол и той бе дело на нападателя на Саутхемптън - Че Адамс.

Той се разписа в 27-ата минута след подаване на Линдън Дайкс. В хода на срещата шотландците изпуснаха доста положения, а на 6 пъти и вратарят на Люксембург Антъни Морис се намесваше превъзходно!