Реал Бетис ще почете паметта на Трифон Иванов в Разград


Реал Бетис ще почете паметта на Трифон Иванов в Разград

2747 0

Реал Бетис е решил да почете големия Трифон Иванов по време на днешното си гостуване на Лудогорец в мач от група "С" на Лига Европа, твърди "BeSoccer".

Информацията на уебсайта не съобщава по какъв начин испанците ще покажат признанието си към легендарния български защитник, носил екипа на "зелено-белите". Отбелязва се, че село Самоводене, където Туньо си отиде от този свят на 13 февруари 2016 година, е само на 109 километра от Разград.

В друго испанско издание - вестник "Диарио де Севиля" бе публикуван интересен спомен на местен фен от случка след завръщането на Трифон Иванов в Бетис през лятото на 1992 година.

"По време на предсезонната подготовка бях на 16 и посетих базата на Бетис. Трифон Иванов пристигна с колата си, отвори прозореца и ме извика. След това ми даде 5000 песети, за да му купя две кутии цигари. След това ми остави и рестото от 4400 песети", разказва почитателят на "зелето-белите" Дани Бесера.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Мануел Пелегрини обясни за какво ще се бори Бетис в Разград.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички