Галтие изцежда мощното нападение на ПСЖ срещу средняк

1645 0

Наставникът на Пари Сен Жермен - Кристоф Галтие, говори преди предстоящото домакинство на парижани на Троа в среща от поредния кръг на Лига 1. "Принцовете" влизат в срещата след разгромното 7:2 над Макаби Хайфа в Шампионска лига, а суперзвездите Лионел Меси, Неймар и Килиан Мбапе допринесоха с попадения за крайния резултат.

За тях обаче не е предвидена почивка в двубоя от 13-тия кръг срещу 11-тия във временното класиране Троа, който не би трябвало да затрудни особено парижани на "Парк де Пренс".

Бившите звезди на Барселона - Неймар и Меси, изглеждат в оптимална форма със своите съответно 22 и 23 гола, но и сгъстения цикъл няма да принуди Галтие да даде почивка на стрелците.

"Тримата отбелязаха 40 гола от 50 този сезон. Докато имаме тази динамика, няма да я нарушаваме, а само ще я поддържаме. Медицинският екип свърши отлична работа през последните седмици. Те са добре и нямат нужда от почивка на този етап", обясни Галтие пред медиите преди срещата между двата тима в събота следобед.

Вижте какъв рекорд на Роналдо е близо да събори Меси!