Удължиха наказанието на ВАР реферите от Тотнъм - Ливърпул

8459 0

Наказанието на съдиите Дарън Ингланд и Дан Кук продължава! Двамата бяха отстранени от предстоящи наряди за още един кръг от срещи в английската Висша лига след скандала с ВАР от мача Тотнъм Ливърпул в събота, завършил с победа 2:1 за лондончани.

Те бяха част от ВАР екипа на дербито между „шпорите“ и мърсисайдци, като се провалиха при ситуация две минути преди първия гол на Тотнъм, не признавайки редовен гол на Луис Диас от „червените“.

Въпреки това, главният съдия на двубоя в северен Лондон – Саймън Хупър, ще бъде ВАР арбитър, когато Евертън посрещне Борнемут в събота.

Ингланд трябваше да ръководи срещата от Чемпиъншип между Лестър и Престън утре вечер, но вместо това е заменен от Томас Брамал