Ралф Рангник не се отказва - Манчестър Юнайтед все още имал шанс за Топ 4 на Острова

2244 0

През вчерашната събота (2 април) Манчестър Юнайтед извъртя хикс у дома си срещу Лестър и допълнително се отдалечи от Топ 4, тъй като четвъртият Арсенал има 3 точки повече, но и два мача по-малко от "червените дяволи".

Все пак, старши треньорът на 20-кратните шампиони Ралф Рангник заяви след срещата с "лисиците", че отборът му все още има шанс за място сред най-добрите четири за сезон 2021/22 на Острова:

"Ако направим анализ на целия мач, равенството е справедлив резултат. Опитахме се да стигнем до победата в последните 15 минути и имахме 2-3 положения, но същото може да се каже и за Лестър".

"Ще се опитаме да спечелим колкото се може повече мачове до края на сезона. Класирането в Топ 4 все още е възможно математически. Разбира се, ситуацията се усложни след тези две загубени точки, но сме длъжни да завършим сезона по възможно най-добрия начин", бе мнението на германския треьор.

*Програмата на Манчестър Юнайтед в оставащите 8 кръга на кампанията е доста тежка - предстоят гостувания на Евертън (9 април), на Ливърпул (19 април) и домакинство на Челси (15 май)!

"Вълците" сразиха Астън Вила и гонят Европа, Висшата лига предложи и две равенства в съботния ден!

"Бижу" на Рюдигер само разсърди Брентфорд, Кристиан Ериксен и компания шокираха Челси и цяла Англия