Емери за дузпата на Ливърпул: Ако това е нарушение, значи аз не съм съгласен

2659 0

Отборът на Ливърпул спечели дербито на третия кръг от Висшата лига с Арсенал. Мърсисайдци се наложиха на своя "Анфийлд" с 3:1, като второто попадение за отбора бе дело на Мохамед Салах от дузпа.

Египетският национал бе задържан очевидно за фланелката от Давид Луис и логично последва сигнал за нарушение. Изглежда обаче мениджърът на "топчиите" не смята това за достатъчно, за да бъде отсъден 11-метров наказателен удар.

"Дузпата бе решителна в мача, но беше пресилена. Ако това се счита за задържане, тогава аз не съм съгласен. Трудно бе да допуснем гол в този момент, тъй като играхме добре през първата част. Искахме повече да държим топката, но пресата на Ливърпул бе много здрава", сподели Емери пред "Evening Standard".

А как Юрген Клоп се подигра с Пиер-Емерик Обамеянг минути преди мача между Ливърпул и Арсенал може да видите в този материал на SportLive.bg.