Капитанът на Виляреал разкри какво е прекършило „жълтата подводница“ при обрата за Ливърпул

4249 0

Капитанът на Виляреал Раул Албиол видимо бе разочарован след случилото се на "Естадио де ла Серамика". „Жълтата подводница“ поведе с 2:0 през първото полувреме на реванша от ½-финалите в Шампионската лига срещу Ливърпул, но след почивката допусна пълен обрат и настъпи краят на приказката за испанския тим в тазгодишното издание на турнира.

Боли ни много заради хората и това, което направи отборът ни. Опитахме да се класираме на финала, но първият техен гол ни повлия много негативно“, започна коментара си след мача Раул Албиол.

Боли ни защото, не успяхме да стигнем до финала, което заслужавахме. През първото полувреме играхме добре, но техният първи гол беше много важен момент от срещата“, продължи в същия тон 36-годишният защитник на „жълтата подводница“.

Това е една тъжна вечер, но и все пак това не е малък успех за нас. Знаехме, че 90 минути трябва да сме силни срещу Ливърпул. Но нямахме възможност да поддържаме ритъма от първата полувреме по време на целия двубой“, каза още Албиол.

„Все пак постигнахме много, но голът на Фабиньо ни прекърши“, завърши той.

А ето какво обяснение за случилото се на "Естадио де ла Серамика" даде Трент Александър-Арнолд от Ливърпул.