Александър-Арнолд призна: Не играхме никакъв футбол през първото полувреме

4408 0

Крайният защитник на Ливърпул Трент Александър-Арнолд не скри радостта си от класирането на финала на Шампионската лига. Той също като мениджъра Юрген Клоп призна, че през първото полувреме на стадион "Естадио де ла Серамика" гостите от Англия сякаш не са били на терена. В крайна сметка „мърсисайдци“ стигнаха до феноменален обрат 0:2 до 3:2.

Със сигурност не беше лесно. Всъщност беше много трудно. Играха много добре през първото полувреме, но ние се прегрупирахме след почивката. Беше трудно през първото полувреме. Радвам се, че спечелихме този мач“, коментира след мача Александър Арнолд.

През първата част просто не играхме никакъв футбол. Но важното е, че резултатът е в наша полза“, каза още десният бек на „мърсисайдци“.

А ето какво разкри и Юрген Клоп след феноменалния обрат срещу Виляреал.