Програмата на Олимпийските игри в Токио за ДНЕС, ден №4 (27.07 - вторник)


Програмата на Олимпийските игри в Токио за ДНЕС, ден №4 (27.07 - вторник)
Снимка: Getty Images

1958 0

Олимпийските игри в Токио продължават с пълна сила и вече е време за ден номер 4 от официалната програма на престижната надпревара. Представяме Ви програмата за деня (вторник - 27.07) от Токио 2020, като часовете са съобразени с часовата зона в България.

00:30-15:00 Триатлон жени, индивидуално състезание

01:00 - 08:20 Сърфинг Сесия №3 (Мъже, 1/4-финали, серии от 1 до 4), (Жени, 1/4-финали, серии от 1 до 4), (Мъже, 1/2-финали), (Жени, 1/2-финали).

02:30 - 06:00 Гребане Сесия №5 (Мъже, единично скул, 1/2-финали), (Жени, единично скул, 1/2-финали), (Мъже, двойка скул финал С), (Жени, двойка скул, финал С), (Мъже, четворка скул, финал В), (Жени, четворка скул, финал В), (Мъже, четворка скул, финал А), (Жени, четворка скул, финал А), (Мъже, двойка, 1/2-финали), (Жени, двойка, 1/2-финали), (Мъже, двойка скул, 1/2-финали), (Жени, двойка скул, 1/2-финали).

03:00 - 06:00 Ръгби Сесия №3 (Мъже, потоци А, В, С)

03:00 - 06:50 Плажен волейбол Сесия №10 (Жени, поток В и С) и (Мъже, поток D и F).

03:00 - 09:50 Стрелба (Смесено, 10 метра въздушен пистолет, първи и втори квалификационен кръг), (Смесено, 10 метра въздушен пистолет, мач за трето място), (Смесено, 10 метра въздушен пистолет, финал), (Смесено, 10 метра въздушна пушка, първи и втори квалификационен кръг), (Смесено, 10 метра въздушна пушка, мач за трето място), (Смесено, 10 метра въздушна пушка, финал).

03:00 - 15:30 Хандбал Жени, групи А и В

03:00 - 15:45 Волейбол Жени, предварителен кръг, поток А и поток В

03:30 - 07:15 Хокей на трева Сесия №13 Мъже, поток А

03:30 - 13:41 Стрелба (Мъже, индивидуално, елиминации), (Жени, индивидуално, елиминации), (Мъже, индивидуално, 1/16-финали), (Жени, индивидуално, 1/16-финали).

04:00 - 07:00 Тенис на маса Сесия №10 (Жени и мъже, единично, трети кръг)

04:00 - 07:45 Хокей на трева Сесия №14 Мъже, поток А и В

04:00 - 09:30 Бадминтон Сесия №7 Жени и мъже, групова фаза

04:00 - 11:00 Таекуондо Сесия №7 (Жени, над 67 кг, 1/8-финали), (Мъже, над 80 кг, 1/8-финали), (Жени, над 67 кг, 1/4-финали), (Мъже, над 80 кг, 1/4-финали), (Жени, над 67 кг, 1/2-финали), (Мъже, над 80 кг, 1/2-финали).

04:00 - 13:50 Водна топка Мъже, предварителен кръг, група А и група В

04:00 - 15:00 Баскетбол Жени, група В и С

05:00 - 08:30 Джудо Сесия №7 (Мъже до 81 кг, елиминации), (Жени до 63 кг, елиминации), (Жени до 63 кг, 1/8-финали), (Мъже до 81 кг, 1/8-финали), (Жени до 63 кг, 1/4-финали), (Мъже до 81 кг, 1/4-финали).

05:00 - 08:45 Бокс Сесия №7 (Мъже до 69 кг, 1/8-финали), (Мъже до 91 кг, 1/8-финали), (Жени до 60 кг, елиминации), (Жени до 69 кг, 1/8-финали).

05:25 - 13:30 Фехтовка (Жени, отборно, шпага, 1/4-финали), (Жени, отборно, шлага, пето до осмо място), (Жени, отборно, шпага, 1/2-финали), (Жени, отборно, шпага, пето и шесто място), (Жени, отборно, шпага, седмо и осмо място), (Жени, отборно, шпага, мач за бронзови медали), (Жени, отборно, шпага, финал)

05:50 - 13:50 Вдигане на тежести (Жени до 59 кг, група В), (Жени до 64 кг, група В), (Жени до 59 кг, група А), (Жени до 64 кг, група А).

06:05 - 08:50 Ветроходство (Жени, едноместно, Лейзър Радикал, състезание 5 и 6), (Жени, Скиф, 49 FX, състезание 1, 2 и 3), (Мъже, едноместно, Лейзър, състезание 5 и 6), (Мъже, едноместно, Фин, състезание 1 и 2), (Мъже, Скиф, 49, състезание 1, 2 и 3).

07:00 - 14:00 Бейзбол Мач за бронзов медал, Мач за златен медал

07:30 - 09:30 Баскетбол 3х3 Сесия №13 (жени, мъже)

08:00 - 10:00 Кану слалом (Жени, каяк, 1/2-финал), (Жени, каяк, финал).

09:00 - 11:50 Плажен волейбол Сесия №11 (Мъже, поток Е),  (Жени, поток В).

09:00 - 16:00 Скокове във вода (Жени, синхронно, 10 метра от платформа, финал)

09:00 - 19:00 Планинско колоездене Състезание за златен медал, жени

10:30 - 13:30 Ръгби Сесия №4 (Мъже, 9 до 12 място), (Мъже, 1/4-финали).

11:00 - 12:50 Баскетбол 3х3 Сесия №14 (жени, мъже)

11:00 - 13:40 Джудо Сесия №8 (Жени до 63 кг, репешажи), (Жени до 63 кг, 1/2-финал А и В), (Мъже до 81 кг, репешажи), (Мъже до 81 кг, 1/2-финал А и В), (Жени до 63 кг, мач за бронзов медал А), (Жени до 63 кг, мач за бронзов медал В), (Жени до 63 кг, финал), (Мъже до 81 кг, мач за бронзов медал А), (Мъже до 81 кг, мач за бронзов медал В), (Мъже до 81 кг, финал).

11:00 - 14:30 Футбол Жени, групи G, E, F

11:00 - 14:45 Бокс Сесия №8 (Мъже до 69 кг, 1/8-финали), (Мъже до 91 кг, 1/8-финали), (Жени до 60 кг, елиминации), (Жени до 69 кг, 1/8-финали).

11:00 - 17:00 Конен спорт Отборно състезание за златен медал

12:00 - 15:30 Бадминтон Сесия №8 (Жени и мъже, групова фаза).

12:30 - 16:15 Хокей на трева Сесия №15 Мъже, поток В

13:00 - 15:30 Плуване Сесия №7 (Мъже, 100 метра свободен стил, серии от 1 до 8), (Жени, 200 метра бътърфлай, серии от 1 до 4), (Мъже, 200 метра бруст, серии от 1 до 5), (Мъже, 4х200 метра щафета свободен стил, серии 1 и 2), (Мъже, 800 метра свободен стил, серии от 1 до 6).

13:00 - 16:40 Таекуондо Сесия №8 (Жени, над 67 кг, репешажи), (Мъже, над 80 кг, репешажи), (Жени, над 67 кг, мач за трето място), (Мъже, над 80 кг, мач за трето място), (Жени, над 67 кг, финал), (Мъже, над 80 кг, финал).

13:30 - 16:30 Тенис на маса Сесия №12 (Жени и мъже, единично, 1/8-финали).

13:45 - 19:00 Спортна гимнастика (Жени, отборно, финал)

14:00 - 16:50 Плажен волейбол Сесия №12 (Мъже, поток D и F), (Жени, поток С).

14:30 - 16:50 Баскетбол 3х3 Сесия №15 (Жени, 1/4-финали), (Мъже, 1/4-финали).

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от Кратки истории


Безрадостните дни, в които "Златната топка" Герд Мюлер кротко угасна

Днес стана ясно, че във вчерашния ден - 14 август, е угаснал Герд Мюлер - великият германски футболист и носител...

Реклама

Най-четени новини


виж всички