Срещу Андерлехт: Кирил Десподов записа първи цял мач от половин година насам

Снимка: ludogorets.com

1604 0

Срещу Андерлехт в плейофите на Лига на конференциите Кирил Десподов изигра първия си пълен мач за Лудогорец от цели 6 месеца насам, забеляза "ДСпорт".

Българският национал остана на терена от началото до края снощи за едва втори път през насоящия сезон. Той игра на ниво срещу белгийците.

За последно крилото записа пълни 90 минути за "орлите" в друг европейски мач - победата с 1:0 над Жалгиис в квалификациите на Лига Европа.

Десподов игра 90 минути и в мача за Суперкупата на България срещу Левски, но беше заменен преди добавеното време на второто полувреме. Тогава националът вкара два гола. След мача Десподов "захапа" Текпетей, ето какво му отговори той