Кирил Десподов "захапа" съотборник: Редно е да си подаваме, а постъпваме егоистично

Снимка: Lap.bg

8707 0

Звездата на Лудогорец - Кирил Десподов, направи любопитен коментар след успеха на своя тим над Андерлехт с 1:0 в първия мач от 1/16-финалния кръг на Лигата на конференциите.

Разградчани създадоха много положения, от които обаче реализираха едва 1. Това на няколко пъти можеше да създаде огромни проблеми за "орлите", които оцеляха при опасни ситуации пред своята врата. Именно специално внимание на това отдели самият Десподов, който изглежда "жегна" своя съотборник Бърнард Текпетей, който не му подаде на празна врата.

"Мисля, че се видя. Помогна това, че си отбелязахме едно от положенията. Андерлехт също имаше много положения, сигурен съм, че ще имаме големи проблеми във втория мач", започна Десподов след срещата и продължи.

"Първото полувреме беше за нас, второто за тях. Радостно е, че не успяха да отбележат гол и запазихме суха мрежа. Пак казвам обаче - трябва да си вкарваме положенията. Например, в ситуацията, при която излязох сам срещу вратаря, не знам дали имаше засада.

Мисля, че постъпваме малко егоистично пред гола. Когато имаме ситуации двама или трима на един, мисля, че е редно да си подаваме, защото сме отбор. През първото полувреме можеше да завършим 2 или 3 на 0. Ще ни очаква доста тежък мач там. Пред техните фенове, предполагам стадионът ще бъде пълен, така че ни очаква труден мач", допълни още той.

Вижте ВИДЕО от единственото попадение, донесло победата на "орлите"