Съдия от срамен за Левски мач ще ръководи Лудогорец - Тотнъм, а белгиец на ЦСКА срещу Йънг Бойс

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1505 0

Лудогорец и ЦСКА продължават двубоите си от груповата фаза на Лига Европа, като в четвъртък (5 ноември) "орлите" посрещат в Разград английския гранд Тотнъм, а "армейците" ще гостуват в Швейцария на първенеца Йънг Бойс.

Стана ясни и съдийските наряди за мачовете. Двубоят на българския шампион ще се ръководи от Фран Йович, който преди време свири срамния за Левски мач срещу Вадуц, загубен с 0:1. Йович дебютира в групите на Лига Европа. Негови помощници ще са Ивица Модрич и Хървойе Радич, а четвърти арбитър е Марио Зебец. Съдийският наблюдател е Франк де Брееле от Белгия. Дежурен делегат е Аурел Михай Йонеску от Румъния.

Йънг Бойс - ЦСКА ще свири 31-годишният белгиец Лоурънс Висер, като ще му помагат Тибо Нисен и Риен Ванизер. Четвърти съдия ще е Брам ван Дриш, съдийски наблюдател - Херберт Фандел, а делегат на мача е Майкъл О`Брайън от Англия.

A Станислав Генчев ще направи поне 4 промени в Лудогорец за мача с Тотнъм.