Снимка: Lap.bg

4185 0

ЦСКА изпрати ударно първо полувреме в голямото дерби срещу Левски. Само в рамките на 45 минути "армейците" вкараха цели три попадения, за които "сините" няма отговор. Така на почивката резултатът бе класически - 3:0 за "червените".

Те обаче получиха лоша новина в последните секунди от първата част. И по-конкретно при третото попадение, което бе дело на Марселино Кареасо след груба грешка на Фабио Лима. Нападателят Фернандо Каранга отново бе сред най-бурно празнуващите попадението.

Фернандо Каранга си изпроси наказание за реванша с Ботев Пловдив

Каранга с глупост

Той обаче си позволи добре познат жест, коствал му много в миналото - а именно този с прерязването на гърлото. Главният арбитър Георги Кабаков веднага му показа жълт картон, което значеше само едно - ще пропусне мача с Ботев Пловдив.

Това бе пети жълт картон за Каранга след официалните предупреждения срещу тези срещу Черно море, Локомотив София, Левски и Пирин Благоевград.

Бразилецът ще остави тима си без типичен таран в най-важния мач за сезона, и то когато "армейците" ще имат нужда от попадения, защото загубиха с 0:1 първата среща като домакин. Реваншът срещу "канарчетата" е в сряда (01.05). Вижте и кошмарната грешка на Левски за третия гол на ЦСКА (ВИДЕО).

*Картонът можете да видите в последните секунди на видеото по-долу в материала.