Левски пак с огромна грешка срещу ЦСКА: Този път за 45-минутен срам (ВИДЕО)

Снимка: Levski.bg

3019 0

Двубоят между ЦСКА и Левски започна по кошмарен начин за "сините". Още на почивката "червените" водеха с 3:0, а третото попадение от "армейците" доказа за пълния срив в защитата на техните противници.

Глупост в отбраната на Левски

ЦСКА организира нападение, при което дълга топка към Матиас Фаетон се оказа доста дълга. В тази зона бе Фабио Лима, който реши да действа внимателно и върна топката към Пламен Андреев.

Пасът към "синия" страж обаче бе слаб и топката успя да догони Марселино Кареасо. той преодоля с лекота Пламен Андреев и забоде топката във вратата му, за да оформи класическия резултат на почивката.

По рано в мача "сините" пък бяха наказани от другите двама голмайстори - норвежкото дуо Улаус Скаршем и Джонатан Линдсет.

Следете Левски - ЦСКА НА ЖИВО със SPORLTIVE.BG!