Илич: В Коматево ще бъде трудно за всички, победихме заради резервите ни

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1572 0

Старши треньорът на ЦСКА - Саша Илич, говори след ценната победа при гостуването на Ботев Пловдив в отложена среща от петия кръг на Първа лига. "Червените" се наложиха с 1:0 след попадение на Дюкенс Назон, а специалистът е доволен на първо място от крайния успех.

Ролята на Бусато и смените през двете полувремена

"Днес беше един двубой с повече битка. Срещу един фантастично подготвен отбор физически. През първото полувреме имаха две положения, но Бусато спаси. След това и изпълниха бързо фаул, след който можеше да отбележат.

През второто полувреме влязохме отлично тактически и физически. Футболистите, които влязоха като смени, донесоха нужната енергия, за да победим", обясни Илич след последния съдийски сигнал, който дойде само след едно попадение. То дойде в 72-рата минута след точно изпълнена дузпа.

Доволен ли е специалистът

Илич сподели и впечатленията си от пърата си визита в Коматево: "Тук ще бъде трудно за всеки отбор. Остават ни още няколко стъпки до края на полусезона, които трябва да направим."

"Повярвайте ми винаги искам да играем по-добре, но съм доволен заради желанието, което показахме и спечелената победа", подчерта Илич след успеха, който прати ЦСКА на първо място във временното класиране.

Ето как се разви двубоят между Ботев Пловдив и ЦСКА!