Загорчич: Ако бяхме вкарали първи, посоката на мача щеше да е друга

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

769 0

Треньорът на Славия Златомир Загорчич не скри огромното си разочарование след поражението с 0:3 от Локомотив Пловдив. Загубата на „Лаута“ е четвърта поредна при гостуване от началото на сезона.

Последните 15 минути на първото полувреме имахме някаква инициатива, може би и в началото на втората част, но след това нещата не се получаваха. Много голови положения допускаме. Не можем да си позволим такава грешка, каквато направихме и Локомотив се възползва“, коментира треньорът на Славия.

Може би повече физически бяхме изтощени, но не искам да се оправдавам с това. Трябваше по друг начин да проведем мача. Ако бяхме вкарали първи гол, нещата щяха да са в друга посока. Локомотив изигра добър мач и заслужено спечели”, заяви още Загорчич.

А ето как може са бъде победен Левски на „Герена“ според Сашо Томаш.