Манчев се разбесня след загубата от Ботев Пловдив: Това е недопустимо

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1526 0

Треньорът на Хебър - Владимир Манчев, бе видимо недоволен от поражението на пазарджиклии с 1:2 от Ботев Пловдив.

Можехме да вземем повече от този мач, създадохме доста положения. Допуснахме два гола от статични положения, първото беше дузпа, което не мога да коментирам. Втория гол бе от корнер. Играчите ми бяха запознати как Ботев изпълнява корнери, работихме по време на тренировките. И за пореден път получаваме гол без реални положения. Ние работим всеки ден и то се вижда. Отборът показва и дава всичко от себе си. Опитваме се да играем добър футбол, разбира се, не го правим през всичките 90 минути, днес не ни стигнаха силите“, коментира Манчев.

През второто полувреме направихме всичко възможно да обърнем развитието на мача, направихме го. Просто продължаваме да допускаме същите грешки. За отбор като нас, който се бори за всяка една точка - това е недопустимо“ каза още наставникът на пазарджиклии.

А ето какво каза треньорът на победителите.