"Перфектен, без забележки" - Филип Кръстев с гол при разгром за Лос Анджелис (ВИДЕО)

Снимка: instagram/fufu_krastev

4249 0

Българският национал Филип Кръстев се разписа за Лос Анджелис ФК при успеха на тима с 5:1 над Минесона Юнайтед в МЛС. Бившият играч на Левски не започна като титуляр, а влезе в игра в 63-ата минута.

А само 4 минути по-късно успя да се разпише, за да оформи крайния резултат. Това е втори негов гол с екипа на американския отбор.  Преди това се разписа в дебюта си срещу Реал Солт Лейк за Купата на Лигите.

Първи откриха гостите чрез Хасани Дотсън в 4-тата минута, но още до края на първото полувреме Лос Анджелис обърна двубоя. Това се случи след хеттрик на Денис Буанга в 6-ата, 36-ата и 45-ата минута.

Мигел Тапиас си вкара автогол в 46', а след близо 70 минути игра дойде и попадението на българина. Кръстев взе топката в средата на терена, напредна до наказателното поле и от там без никакъв проблем реализира за 5:1.

С тази победа Лос Анджелис заема 3-тото място в Западната конференция с 48 точки. Интер Маями пък отново се издъни без Лионел Меси и е на предпоследно място в класирането.