Филип Кръстев записа нови игрови минути в Мейджър Лийг Сокър, но Лос Анджелис ФК се издъни у дома (ВИДЕО)

Снимка: instagram/fufu_krastev

735 0

Отборът на Лос Анджелис ФК допусна домакинска загуба с 0:1 от Реал Солт Лейк в мач от редовния сезон на американската Мейджър Лийг Сокър.

Бившият футболист на Левски Филип Кръстев за пореден път бе резерва и се появи в игра чак в 81-вата минута и при резултат 0:1, като не успя да помогне на своя тим да стигне поне до равенството.

Така Лос Анджелис се смъкна до четвъртото място в Западната конференция с актив от 45 точки, докато Реал Солт Лейк се изкачи на втората позиция с 46.

*Откакто отиде в САЩ, 21-годишният Кръстев е записал точно 135 игрови минути, които са били разпределени в 7 мача. Единственият му гол до момента дойде при дебюта му на 9-и август за Купата на Лигата - срещу Реал Солт Лейк (4:0).