Непростимият пропуск на Тимо Вернер при загубата от Северна Македония (ВИДЕО)

2034 0

Един от най-сензационните резултати до този момент в световните квалификации за Мондиал 2022 безспорно бе поражението на Германия като домакин от Северна Македония с 1:2. Съседката ни взе една от най-големите победи в историята си след победен гол в 85-ата минута, дело на Елиф Елмас.

Само 5 минути преди това обаче нещата можеха да придобият коренно различен вид, като световният шампион от 2014 година изпусна изключително чисто положение пред вратата на своя съперник, заради което и бе наказан впоследствие.

С пропуска се отличи нападателят на Челси Тимо Вернер, който получи отлично подаване от Илкай Гюндоган и просто трябваше да уцели топката, за да я насочи в полуопразнената врата от по-близо от 11 метра. Вижте огромният пропуск на Вернер, който му навлече гнева на привържениците във видеото по-долу.