Меси полудя след мач на Аржентина: Какво ти става, плешивецо?

Снимка: Getty Images/Gulliver

2237 0

Лионел Меси беше в центъра на вниманието, след като Аржентина победи Боливия с 2: 1 във вторник. Капитанът на Барселона помогна за победата на страната му, а също така се забърка и в скандал, след като участва в размяна на думи с Лукас Нава, който е част от треньорския щаб на Боливия и с играча Марсело Мартинс.

Точно в края на мача Мартинс реши да напомни на Меси загубата на неговия тим от Боливия с 1:6 през 2009 година. Това вбеси много аржентинеца, който започна да сипе обиди. В конфликта между двамата се включи и Нава.. Меси не успя да сдържи грева си и изригна: "Върви се ш*бай. Какво ти става, плешивецо? През целия мач ми крещеше от пейката, задник".

Иначе в двубоя - Марсело Морно изведе Боливия напред в 24-та минута, но точно преди почивката Лаутаро Мартинес. В 79-ата минута нападателят на Интер записа и асистенция за автора на победния гол Хоакин Кореа. А как шефът на Ла Лига коментира оставането на Меси и в Барселона и какво сравнение направи - може да видите в този материал.