Бодьо ликува след драма в Лигата на конференциите

1234 0

Бодьо/Глимт, който отстрани ЦСКА в груповата фаза на Лига на конференциите продължава далеч напред в турнира.

Норвежците се класираха за 1/4-финалите на надпреварата, отстранявайки много драматично нидерланския АЗ Алкмаар в осминафиналите.

Първата среща между двата тима в Норвегия завърши при резултат 2:1.

Тази вечер редовните 90 минути също фиксираха 2:1 за домакина. Павлидис вкара за АЗ в 18-ата и 30-ата минута. А Пелегрино за гостите в 26-ата минута. В самия край на първото продължение на мача Сампстед бе точен за Бодьо.

В края на второто 15-минутно продължение вратарят на скандинавците се отличи с вещо спасяване при много опасна атака на Алкмаар и така с общ резултат 4:3 Бодьо продължава напред.

Барселона пък победи много драматично в общия резултат Галатасарай в осминафиналите на Лига Европа!