Атромитос на Илич тръгна надолу след 0:5 - и друг лидер в Гърция им нанесе поражение

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

529 0

Отборът на Саша Илич - Атромитос, продължи да губи в Гърция, след като в миналия кръг прекъсна своята страхотна серия от 13 мача без поражение.

След втория, и третият в Гърция ги срази

Тогава тимът на сърбина загуби катастрофално с 0:5 от АЕК Атина. Тази вечер втора поредна загуба във всички турнири им нанесе друг от лидерите в Гърция - Панатинайкос. Атромитос отстъпи с 0:2 във втори четвъртфинал за Купата на Гърция.

Отменен гол в двубоя

Първото попадение в мача падна в 35-ата минута, когато точен бе Рубен Перес. През второто полувреме ПАО стигна до втори гол - дело на Александър Йеремейеф в 62'. Той обаче бе отменен заради засада.

Гостите стигнаха до втори гол все пак в добавеното време - в 90+4' се разписа бранителят Филип Младенович, който подпечата пропадането на тима на бившия треньор в ЦСКА.

Така тимът на Илич отпада от турнира в четвъртфиналите с общ резултат 2:3.