Саша Илич мечтае и след най-голямата загуба в кариерата си

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1632 0

Бившият треньор на ЦСКА - Саша Илич, изживя необикновен ден в лошия смисъл на определението, след като настоящия му отбор Атромитос загуби с катастрофалното 0:5 при домакинството си на АЕК.

Илич не е имал подобни моменти в ЦСКА

До този момент сърбинът нямаше поражение начело на тима, макар че го пое още през есента и натрупа досега серия от 13 двубоя без поражение.

Днешното беше необикновено - Саша Илич никога не беше губил като треньор в двубой с подобна разлика. Сред най-големите му загуби личаха резултати от рода на 0:3 като гост на Цървена звезда с Чукарички. С ЦСКА никога не беше губил с три гола разлика, но беше постигал победи с по 4 гола разлика - 5:1 в домакинства над Ботев Враца и Берое.