86 дни без загуба: Възпитаниците на Илич стигнаха до 1/4-финалите за Купата на Гърция

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1227 0

Легендата на Партизан и бивш треньор на ЦСКА - Саша Илич, продължава да пише история начело на гръцкия Атромитос. Възпитаниците му нямат поражение във всички турнири под негово ръководство, макар че той е в клуба от началото на месец ноември.

Добра работа от сърбина

Става въпрос за 86 дни, откакто Атромитос загуби от ПАОК като гост с 0:2. Днес бе 13-ият двубой с Илич, който клубът не губи. Сърбинът дори постигна нова победа като треньор, след като бе победен АЕЛ Лариса на 1/8-финалите за Купата на Гърция.

Това беше реваншът между отборите, изиграл се в Атина. Илич и компания се наложиха с 4:0, а първата среща завърши без победител - 1:1. Още до почивката Триматис донесе преднина с попадение в 39', а след почивката Ангелски покачи от дузпа в 49'. Цакмакис оформи класиката в 83', а отвъд редовното време Вергос вкара за крайното 4:0.

В следващия кръг Атромитос очаква победителя от двойката Панатинайкос - Олимпиакос (1:1).

Още: Изненада: Саша Илич спаси изумителната серия без загуба, НО се провали срещу "слабак"

Саша Илич и треньорът на Кирил Десподов в ожесточен спор: Кой е най-добрият в Гърция?

Саша Илич преподава: 11-и мач без загуба - победи "чудака на Гърция"