Англия наказа 10 от Кот д'Ивоар, феновете освиркваха Магуайър (ВИДЕО)

2571 0

Отборът на Англия постигна комфортен успех над Кот д'Ивоар с 3:0 като домакин в приятелска среща. "Трите лъва" играха повече от полувреме с човек повече, което неимоверно се отрази и на крайния резултат.

След половин час игра Рахим Стърлинг намери Оли Уоткинс, който откри резултата на "Уембли". Две минути по-късно Серж Орие получи жълт картон, а в 40-ата минута се сдоби с втори жълт картон и респективно бе изгонен.

В самия край на първата част Англия стигна и до второ попадение, след като Джак Грийлиш намери Стърлинг, а той се разписа за 2:0. В началото на втората част англичаните имаха претенции за дузпа, но не получиха такава.

Едва в края на мача Англия отбеляза трето попадение чрез Тайрън Мингс, който успя да реализира в мрежата на Кот д'Ивоар. Срещата пък бе белязана от освирквания от страна на английските фенове към бранителя Хари Магуайър заради слабите му изяви в последно време.