Завръща ли се? Еден Азар с полувреме на световно ниво за Реал и гол и асистенция (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1071 0

Футболистът, който бе натоварен с наглед невъзможната задача да замести Кристиано Роналдо в Реал Мадрид - Еден Азар, понесе редица критики за представянето си в първите сезони с фланелката на "кралския клуб", а непрестанните контузии допълнително затрудняват ситуацията му.

Привържениците на тима обаче останаха много обнадеждени след последния двубой на тима - победата с 4:1 срещу Алавес. Тогава белгиецът предложи представяне на световно ниво през първото полувреме, в което записа и гол, и асистенция.

Това е първото му попадение от октомври месец насам, но освен него, той впечатли с цялостните си изяви и заслужи най-висока оценка не само за първата част, но и за целия мач, като бе обявен за играч на мача. Вижте повече подробности за победата на Реал Мадрид над Алавес.