Роберт Левандовски пропуска, Усман Дембеле пак вкарва - Барселона с нова победа (ВИДЕО)

3856 0

Отборът на Барселона победи Ню Йорк Ред Бул с 2:0 в поредна контролна среща, която се проведе на "Ред Бул Арена" в Харисън, Ню Джърси!

Роберт Левандовски направи няколко големи пропуска, преди Усман Дембеле да открие резултата в 40-ата минута със силен удар по диагонал с десния крак (асистенцията бе дело на Рафиня).

В 82-ата Ред Бул остана с човек по-малко на терена, след като 19-годишният Еделман извърши много грубо нарушение и заслужено се прибра по-рано в съблекалнята.

Три минути преди края на редовното време Мемфис Депай покачи на 2:0, възползвайки се от неразбирателство между защитник в червено и вратаря Райън Меара.

*За Барселона остана още една проверка преди старта на сезон 2022/23 в Ла Лига - мач срещу мексиканския Унам Пумас, който ще се проведе на "Камп Ноу" на 7 август!