Реал Мадрид загря за Айнтрахт Франкфурт с чиста победа над Ювентус (ВИДЕО)

2263 0

Испанският гранд Реал Мадрид победи италианския Ювентус с 2:0 в приятелски мач, който се проведе на стадион "Rose Bowl" в Пасадена, Калифорния.

В 12-ата минута Леонардо Бонучи стреля директно от пряк свободен удар, но топката "кацна" върху горната греда и излезе в аут. Седем по-късно Винисиус Жуниор бе повален в наказателното поле, а съдията отсъди дузпа. Карим Бензема се нагърби с изпълнението и не сгреши - 1:0.

Второто попадение за "белия балет" падна в 69-ата минута, когато влезлият на смяна Хесус Вайехо видя непокрития Марко Асенсио, който от 5-6 метра прати топката във вратата за 2:0.

*За Реал Мадрид предстои двубой за Суперкупата на Европа срещу Айнтрахт Франкфурт (10 август), а Ювентус има още една контрола - срещу Атлетико Мадрид на 7 август!

Стартови състави:

Реал Мадрид: Куртоа - Карвахал, Милитао, Алаба, Менди - Модрич, Каземиро, Кроос - Валверде, Бензема, Винисиус

Ювентус: Перин - Сандро, Бремер, Бонучи, Данило - Фаджоли, Локатели, Закария - Кийн, Влахович, Ди Мария