Помощник на Сетиен към Гризман в Мадрид: По д**олите, Антоан, стреляй към вратата


Помощник на Сетиен към Гризман в Мадрид: По д**олите, Антоан, стреляй към вратата
Снимка: Getty Images/Guliver

2903 0

Едер Сарабия, асистент на Кике Сетиен в Барселона, изрази няколко пъти недоволството си от действията на Антоан Гризман по време на двубоя с Реал Мадрид. Първото Ел Класико за 2020 година завърши с победа с 2:0 за "белите", а французинът направи сериозен пропуск да се разпише.

"По дяволите, Антоан, стреляй към вратата!", изкрещя Сарабия към Гризман, когато той регистрира своя пропуск през първото полувреме, информира AS. Видео в Туитър показва как помощникът се дразнеше на действия на свои играчи през целия мач.

Интересно е да се отбележи, че порталът WhoScored даде на Гризман оценка от 6,5 точки за мача с Реал. За сравнение, играчи като Лионел Меси, Артуро Видал и Марк-Андре тер Щеген получиха по-ниски оценки - 6,4, 6,3 и 5,8 съответно. С успеха мадридчани дръпнаха в класирането с 1 точка пред Барселона. А кой тим има по-лесна програма до края на сезона вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички