Манчестър Юнайтед - Омония по ТВ: Къде да гледаме мача от Лига Европа?

3080 0

Във вечерта на 13 октомври английският гранд Манчестър Юнайтед посреща Омония Никозия на стадион "Олд Трафорд" в мач от 4-ия кръг на груповата фаза в турнира Лига Европа.

"Червените дяволи" са на второ място в Група "Е" с 6 точки. Кипърците са на последната четвърта позиция с нулев актив. Лидер е Реал Сосиедад (9), а трети са Шериф Тираспол (3).

Преди седмица Манчестър победи трудно Омония като гост с 3:2, след като изоставаше с 0:1 на почивката. Попаденията за тима на Ерик тен Хаг бяха дело на Маркъс Рашфорд (на два пъти) и Антони Марсиал.

През отминалия уикенд Юнайтед спечели 3 точки при визитата си на Евертън от 10-ия кръг на Висшата лига (2:1), а Омония загуби гостуването си на АЕЛ Лимасол с 0:1 в среща от 6-ия кръг на кипърската Първа дивизия.

Двубоят тази вечер ще стартира в 22:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "MAX SPORT 3". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Манчестър Юнайтед - Омония Никозия НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!