Айнтрахт Франкфурт - Барселона по ТВ: Къде да гледаме сблъсъка от 1/4-финалите на Лига Европа?

3261 0

След първите 1/4-финали в Шампионска лига, време е и за тези във втория по сила европейски клубен турнир - Лига Европа! В най-интересния мач тази вечер, немският Айнтрахт Франкфурт приема Барселона...

На осминафиналите германският отбор се справи с друг испански тим - Реал Бетис. И двата мача завършиха 1:1 и реваншът влезе в продължения, но автогол на Гуидо Родригес в 120-ата минута позволи на Айнтрахт да продължи напред към следващата фаза.

Барселона пък изненадващо завърши 0:0 с Галатасарай на "Камп Ноу" след "първите 45 минути", но в реванша в Турция победи с 2:1 с голове на Педри и Пиер-Емерик Обамеянг, въпреки че изоставаше в резултата до 37-ата минута!

Двубоят ще стартира в 22:00 ч. българско време и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 3". Ако нямате възможност да го гледате - следете развоя на Айнтрахт Франкфурт - Барселона НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG