Съдията на Милан - Специя плакал след грешката си, невероятно е кой го утеши

2248 0

Главният рефер на мача от Серия А между Милан и Специя - Марко Сера, трудно е преживял своята сериозна грешка на терена. В 93-ата минута той не отсъди авантаж и анулира гола на Жуниор Месиас при 1:1, а в 95-ата минута Специя вкара победно попадение в мача.

След своя последен сигнал Сера се е извинил на Милан за своята грешка и се е разплакал в съблекалнята, съобщава milannews.it. Наложило се е група футболисти, всичките от тима на "росонерите", да го утешават и да му окажат подкрепа. Те са били водени от ветерана и голяма звезда на тима Златан Ибрахимович.

След загубата и треньорът на Милан Стефано Пиоли потвърди, че съдията се е извинил и е осъзнал грешката си. В Италия вече писаха, че Сера най-вероятно ще бъде наказан за своята грешка и да бъде отстранен от работа за минимум два кръга. А ето какви две баскетболни правила Пиоли иска да се въведат и във футбола.