Интер не допусна изненада срещу слабак от Серия А

987 0

Отборът на Интер записа рутинна победа над Сампдория в мач от 12-ия кръг на италианската Серия А. Момчетата на Симоне Индзаги се наложиха с класическото 3:0 у дома на "Джузепе Меаца" и се настаниха на петата позиция във временното класиране.

Първият гол падна в 21-ата минута. Стефан де Врай получи кълбото в наказателното поле и с глава откри. В края на първата част пък Николо Барела успя да удвои до 2:0.

Точка на спора сложи Хоакин Кореа, който преодоля няколко противникови футболисти и нанесе прецизен удар, който не остави никакъв шанс на вратаря за 3:0.

Във вторник (1 ноември) Интер пътува до Германия за мач с Байерн Мюнхен от груповата фаза на Шампионска лига. Сампдория пък приема Фиорентина след седмица в Серия А.

Ето кой ас на Интер е силно желан от Нюкасъл.