Реал Мадрид и Липърпул кръстосват шпаги за перла Байерн Мюнхен


Реал Мадрид и Липърпул кръстосват шпаги за перла Байерн Мюнхен
Снимка: Getty Images

1533 0

Истинска трансферна война предвещават в Германия за перлата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала. Според „Bild“ Реал Мадрид и Ливърпул са си набелязали 20-годишния офанзивен халф на баварците.

„Кралете“ и мърсисайдци  желаят да привлекат младока, за когото се твърди, че има потенциал да се превърне в един от най-добрите футболисти в света.

БАВАРЦИТЕ СЕ БОРЯТ ДА ЗАДЪРЖАТ ПЕРЛАТА СИ

Германското издание обаче посочва, че немският хегемон изобщо не желае да се разделя с Мусиала. Напротив, шефовете на клуба искат да удължат договора му с клуба

През април бившият спортен директор на германския клуб Хасан Салихамиджич се срещна с играча, за да започне преговори, но процесът на удължаване на споразумението оттогава е в застой.  Около месец по-късно шефът бе уволнен от клуба.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Мусиала е обвързан с Байерн Мюнхен до 30 юни 2026 год.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Обявиха номинираните 25 футболисти за "Златното момче"

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички