Ерлинг Холанд се сбогува подобаващо с Борусия (СНИМКИ)

3029 0

Вече бившият нападател на Борусия Дортмунд - Ерлинг Холанд се сбогува подобаващо с отбора в последния си мач в Бундеслигата. Норвежецът отбеляза от дузпа, за да започне обрата на жълто-черните срещу Херта Берлин в последния кръг на първенството. Срещата завърши при резултат 2:1.

Ишак Белфодил откри резултата за гостите в 18' от дузпа, а през второто полувреме Холанд и Мукоко отбелязаха за обрата на Дортмунд.

Нападателят бе заменен в 91' минута, за да получи аплодисментите на феноменалната публика на " Сигнал Идуна Парк" в чест на уникалните две години в отбора от Дортмунд.

Ерлинг Холанд ще подсили Манчестър Сити през следващия сезон, като се очаква 21-годишният футболист да подпише най-малко до 2024 година с английския тим.