1096 0

Един от футболистите, които съставят звездното трио в нападението на Ливърпул в последните години - Садио Мане, се отличи с голям пропуск на опразнена врата за националния си отбор - Сенегал. Все пак, неговият тим спечели с 1:0.

Нещо повече, самият Мане вкара попадението срещу Гвинея-Бисау в 82-рата минута (с което се доближи на 8 гола от това да стане водещ голмайстор на страната си), което донесе и триумфа в срещата от квалификациите за Купата на Африканските нации. Все пак, в 16-ата минута Мане се отчете с пропуск, какъвто рядко можем да го видим да прави.

Неговият съотборник Булайе Диа направи много добър пробив в наказателното поле на Гвинея-Бисау и преодоля стража им, след което Мане му взе топката и стреля към опразнената врата, като изстрелът му отиде в аут.

А проблемите в клубния му тим не свършват, след като Ливърпул загуби и четвъртия си титулярен защитник.