Тен Хаг: Недопустимо е да започваш дерби така, както ние започнахме

3661 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг очаквано не бе доволен от начина, по който отборът му влезе в мача с Лийдс от Висшата лига. В отложения двубой от осмия кръг двата тима завършиха 2:2, след като "червените дяволи" губеха с 0:2.

"Може да се каже, че спечелихме точка. От една страна, е добре, когато отборът в дерби се връща в мача след 0:2. Но от друга страна, когато Вие започвате дерби така, както ние, това е недопустимо. Трябва да си готов за битка, а ние не бяхме готови за битка", започна нидерландският наставник, цитиран от "ВВС Sport".

"Това беше първият ми коментар на полувремето: да се уверя, че сме готови, а ние не бяхме, затова беше наистина жалко да допуснем този гол веднага след почивката.

Разбира се, това ще ни въодушеви. След няколко дни ще играем отново срещу тях. Ако покажем нашия футбол, можем да ги победим. Трябва да ги победим", допълни Тен Хаг. А ето защо босовете на Ливърпул са бесни на Манчестър Юнайтед.