Нюкасъл и Уест Хям бият, Евертън се издъни срещу новак

588 0

Нюкасъл записа трета поредна победа във Висшата лига, надделявайки над Бърнли с 2:0 в домакинството си от 7-ия кръг.

Головете за "свраките" бяха дело на Мигел Алмирон и Александър Исак и паднаха в 14-ата и 76-ата минута, съответно. Попадението на 24-годишния швед дойде след точно изпълнена дузпа!

Уест Хям също постигна домакински успех с 2:0, но над Шефилд Юнайтед. И двата гола за "чуковете" паднаха през първото полувреме, а техни автори бяха Джаред Боуен и Томаш Соучек.

По същото време, Евертън се издъни на свой терен срещу новака Лутън и загуби двубоя с 1:2

Гостите поведоха с 2:0 чрез Том Локиър (24') и Карлтън Морис (31'), а Доминик Калвърт-Люин намали изоставането на "карамелите" в края на първото полувреме.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - В шоуто на Оли Уоткинс: Астън Вила подчини Брайтън с 6 попадения! (ВИДЕО)