Манчестър Сити - Уест Хям по ТВ: В колко часа и къде да гледаме мача от английската Висша лига?

1231 0

В сряда вечер (3 май) Манчестър Сити е домакин на Уест Хям в мач от 28-ия кръг на английската Висша лига!

Късно снощи, 2 май, Арсенал се завърна на върха в таблицата, след като победи Челси с 3:1 на свой терен и днес отборът на Хосеп Гуардиола ще се опита да си върне първото място - "гражданите" имат 76 точки на втората позиция, а "топчиите", които са с 2 изиграни мача повече от тях, са със 78.

Уест Хям пък е на 15-а позиция в таблицата с 34 точки и голова разлика 34:47. "Чуковете" се намират в негативна серия от две поредни загуби - срещу Ливърпул (1:2, 26 април) и срещу Кристъл Палас (3:4, 29 април).

Първият сблъсък между Уест Хям и Манчестър Сити за сезон 2022/23 бе част от първия кръг на Висшата лига и тогава "гражданите" си тръгнаха от Лондон с трите точки след победа с 2:0 (7 август). И двата гола бяха дело на Ерлинг Холанд, който откри резултата от дузпа в 36-ата минута, а в 65-ата оформи крайния резултат след асистенция на Кевин де Бройне.

Начален час + ТВ канал

*Двубоят тази вечер ще започне в 22:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "DIEMA SPORT 2". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Манчестър Сити - Уест Хям НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!