Ливърпул разпиля Лестър в Сингапур: Нунес пак мачка, младоци с голове (ВИДЕО)

2420 0

Ливърпул записа изразителна победа от 4:0 при символичното си домакинство на Лестър в сингапурския град Каланг. За победителите реализираха Нунес, Кларк и Жота между 30-тата и 38-мата минута.

Крайния резултат оформи Доук в 64'. Любопитно е, че той бе пуснат в игра 9 минути по-рано, а това бе първото му попадение за представителния тим на Ливърпул - същото важи и за Кларк.

В любопитни форми от началото на "червената" подготовка са Мохамед Салах и Нунес - египтянинът вкара един и асистира за още пет гола, а уругваецът е с 4 попадения и една асистенция.

Ливърпул заслужено записа 4-тата си поредна победа над "лисиците", тъй като бе по-опасният тим през цялото време. Възпитаниците на Клоп създадоха цели 24 голови положения срещу 7 за отпадналия от Висшата лига тим.

Следете подготовките на грандовете от Висшата лига със SportLive.bg!