Късен гол на Гарначо донесе победата на Манчестър Юнайтед срещу Фулъм (ВИДЕО)

2508 0

Манчестър Юнайтед успя да победи Фулъм в мач от 16-ия кръг на английската Висша лига. "Дяволите" се наложиха с 2:1 в един от най-интересните мачове на кръга в английския елит.

Първата част започна яростно. Още в петата минута домакините можеха да открият чрез Карлос Винисиус, но той бе отказан от Давид Де Хеа. 9 минути по-късно Юнайтед нанесе своя удар. Гостите организираха чудесна атака, която бе завършена по перфектния начин от Кристиан Ериксен за 0:1.

Video edited on Kapwing

През второто полувреме Фулъм излезе възроден и след няколко пропуснати шанса заслужено стигна до гол в 61-ата минута. Дело на бившия играч на "червените дяволи" - 25-годишният Даниел Джеймс.

В добавеното време на мача Алехандро Гарначо се отскубна от противниковата защита на Фулъм и оформи крайното 2:1.

След края на срещата тази вечер и преди началото на паузата за Световното в Катар Юнайтед се намира на петата позиция с актив от 26 точки. Фулъм пък е девети с 19 пункта.