Хосеп Гуардиола разясни ситуацията с Ерлинг Холанд след победата на Манчестър Сити

2940 0

Мениджърът на Манчестър Сити - Хосеп Гуардиола остана доволен от победата на отбора си срещу Астън Вила с 3:1. Това на практика приближава "гражданите" на три точки от лидера Арсенал, а двата тима ще мерят сили в сряда (15.02) на стадион "Емирейтс".

" Изиграхме страхотен мач" – коментира бившият треньор на Барселона пред Sky Sports – . " Имахме най-добрите моменти през второто полувреме, като пресирахме и контролирахме по-добре топката. За съжаление допуснахме някои грешки и ни отбелязага гол.

Ерлинг Холанд бе заменен на полувремето след като почувства неразположение, като може да се окаже, че норвежкия нападател ще пропусне срещата с "артилеристите":

" Ако резултатът не беше 3:0, може би щях да го оставя да играе. Ще имаме повече яснота утре, но не мисля, че е контузен. Ако има рикс, ако не е готов - няма да играе срещу Арсенал." , заяви Гуардиола.

А ето как феновете на Манчестър Сити подкрепиха отбора си на стадион "Етихард" (СНИМКА).