Франк Лампард след загубата от Ливърпул: По-щастлив съм, отколкото след победата над Брайтън

2020 0

Мениджърът на Челси Франк Лампард направи любопитно изказване след поражението за своя тим от шампиона Ливърпул с 0:2. Той призна, че по много начини е по-щастлив след поражението, отколкото е бил след победата в първия кръг над Брайтън.

"Бях щастлив от защитната ни игра. Показахме при моменти на контраатака, че бяхме опасни. По време на почивката между полувремената щях да кажа на играчите ми да бъдем по-уверени с топката, но тогава дойде червеният картон и промени думите ми.

Той може да бъде даден, може и да не бъде. Не съм сигурен, че трябваше да бъде, но няма да се оплаквам твърде много. Разочарован съм, че не взехме 3 точки, както е нормално и както трябва да бъде, но всъщност по много начини съм по-щастлив днес (след мача с Ливърпул), отколкото бях след победата над Брайтън. Там спечелихме 3 точки, с представяне, което беше ОК" - сподели Лампард.

А легенда на Манчестър Юнайтед даде преднина на Челси и отписа "червените дяволи" за титлата.