Ерик тен Хаг доволен след победата на Манчестър Юнайтед, но призова играчите: Трябва да се върнем към стандартите си

2740 0

Старши треньорът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг, остана доволен от победата над Брентфорд с 1:0 в мача от 25-ия кръг на английската Висша лига.

Късно снощи (5 април) "червените дяволи" записаха важен домакински успех, а единственото попадение в срещата бе дело на Маркъс Рашфорд, който се разписа в 27-ата минута.

"Беше много добро представяне. Играхме брилянтен футбол през първото полувреме, а това не е лесно срещу силен отбор като Брентфорд", заяви Тен Хаг след мача и констатира:

"Не вкарахме втори гол, въпреки че животът ни щеше да стане много по-лесен с него, но сега трябва да продължим да се борим докрай. Показахме страст и желание, които ни липсваха. Забравихме за стандартите си, но трябва да се върнем към тях, ако искаме да успеем в последните етапи на сезона".

*За Манчестър Юнайтед, който е на четвърто място в таблицата с 53 пункта (колкото има и третият Нюкасъл), предстои домакинство на Евертън (8 април), а идната седмица е и това на Севиля (13 април) от 1/4-финалите в Лига Европа.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Изненада: Франк Лампард се завръща на треньорската скамейка на Челси!